Návrat na hlavní stránku
Statistiky:
Nejčtenější článek: "Ukradené" tělo
Celkem fotografí: 139
Celkem tabů: 7
Celkem textů: 43
Nejnovětší příspěvek v diskuzi:


"Ukradené" tělo

Zhruba kolem roku 1998 zažil internet obrovské množství "kurtových" sfalšovaných, mrtvých těl . Od té doby jich už rapidně ubylo, ale i tak sem tam ještě na nějaké můžete narazit.
Na této stránce si můžete prohládnou jednu z nich. Ale už na první pohled je jasné, že se o Kurta v žádném případě nejedná, neboť na tomto obrázku z hlavy témněř nic nezbylo. A to znamené, že by se Kurt musel střelit nejmíň ze vzdálenosti půl metru a to je fizicky takřka nemožné. I když Remington patří mezi lehčí brokovnice má poměrně malý rozptyl, proto by musela rána vyjít od objeti dostatečně daleko na to, aby se broky stačily rozletět do dostatečné šíře a tím pádem roztřelit celou hlavu.

Před nějakou tou dobou jsem tuto fotku měl i v berevném provedení, ale našel jsem jen tuhle. Zde by se mohlo opravdu jednat o Kurta, ovšem když uvážime fakt, že se Kurt střelil zepředu a to do spodní strany hlavy, tak nemmohl mít roztřelenou přední, ale zadní stranu hlavy. O tom nasvědčuje i zmíňka z knihy Těžší než nebe, kde se píše, že měl Kurt v marnici zašité oči a na téhle fotce toho nic moc k zašívání není.

Kurt nebyl první ani poslední člověk, který ze světa odešel prostřednictvím střelné zbraně a tak těžko věřt, že jedna z těch co kolují po internetu je opravdu Kurt Donald Cobain.
© 2005 Nirvana.wz.cz - free hosting by Webzdarma - Nahoru - autor webmaster@nirvana.wz.cz