Návrat na hlavní stránku
Statistiky:
Nejčtenější článek: "Ukradené" tělo
Celkem fotografí: 139
Celkem tabů: 7
Celkem textů: 43
Nejnovětší příspěvek v diskuzi:


Kurt chtěl opustit Nirvanu

Kurt si mnohokrát stěžoval na své spoluhráče a vlastně každému z nich někdy vyhrožoval vyhozením ze skupiny, ale až v září roku 1993, krátce před začátkem turné k novému albu In Utero se Kurt svěřil jednomu francouskému novináři, že by chtěl opustit Nirvanu a vydat se vlastní cestou. Zmínil se o možné spolupráci s Hole, ve které byla Courtney frontmenkou, ale záhy dodal, že to není nejštastnejší nápad, protože by jejich vzájemná spolupráce nedávala dostatečnou tvůrčí inspiraci.

"Upřímě, raději bych opustil svou skupinu a přidal se k Hole. Když jsem s nimi občas hrál, pocítil jsem souznění, které jsem dosud s nikým jiným nepoznal. Je to fascinující."

Dále se Kurt zmíní o svém přání mít důstajnější image a raději být písničkářem než hloupým rockerem. Potom zauvažuje o své budoucnosti, kdy by chtěl vyměnit elektrickou kytaru, za akustickou a hrát na ní jako Cash a jemu podobní, bez toho, aby se před všemi ztrapňoval. Nakonec dodal, že to myslí oprvadu vážně.

Pak se rozhovor posune směrem k probémům ohledně vydání In Utera a k tomu, že jej obchodní řetězec Wal-Mart odmítl prodávat. Když se dostane řeč na song Rape me, Kurt zaůtočí na smýšlení svých fandů, kteří prý z valné většiny plně nechápou obsah jeho textů.
© 2005 Nirvana.wz.cz - free hosting by Webzdarma - Nahoru - autor webmaster@nirvana.wz.cz