Návrat na hlavní stránku
Statistiky:
Nejčtenější článek: "Ukradené" tělo
Celkem fotografí: 139
Celkem tabů: 7
Celkem textů: 43
Nejnovětší příspěvek v diskuzi:


* D E T E K T I V * T O M * G R A N T *

Jmenuji se TOM GRANT. Jsem soukromý vyšetřovatel s licencí vydanou státem Kalifornie a bývalý detektiv z oddělení County Sheriff´s Dept. v Los Angeles. 3. dubna 1994 se mě najala COURTNEY LOVE (která byla toho času v Los Angeles), abych našel jejího manžela poté, co opustil Centrum pro léčbu drogově závislých v Marina Del Rez v Kalifornii. Slečna LOVE zůstala v Los Angeles, zatímco já jsem odletěl do Seattlu pátrat po COBAINovi spolu s jeho nejlepším přítelem DYLANem CARLSONem. V skutku, CARLSON a já jsme byli v COBAINově rezidenci noc předtím, než objevili COBAINovo tělo v místnosti nad garáží.

Policie hned případ označila jako "sebevraždu". Já jsem si však nebyl tak jistý. Ani ROSEMARY CARROL, osobní právní zástupkyně COURTNEY LOVE. Slečna CARROL byla taktéž blízkou přítelkyní COURTNEY a KURTa.

Něco tu smrdělo...velmi smrdělo.

Po několika měsících intenzivního vyšetřování, které zahrnovalo tucty nahrávaných výpovědí COBAINových nejbližších přátel a členů rodiny, jsem dospěl k závěru, že COURTNEY LOVE a MICHAEL DEWITT (pěstoun, který býval blízko COBAINovy rezidence), byli zapleteni v konspiraci, která vedla k smrti KURTa COBAINa.

Vypadá to tak, že toto nebyl první pokus o atentát na COBAINa ze strany COURTNEY LOVE. Ale, bohužel, první úspěšný.

V prosinci roku 1994 jsem začal veřejně mluvit o podezřelých okolnostech zahalujících COBAINovu smrt. Pokusy informovat veřejnost o tomto případě se střetly s fyzickými vyhrůžkami, stejně jako vyhrůžkami právním postihem proti každému médiu, které "poskytne TOMovi GRANTovi prostor".

Motivovaná ziskem, ne pravdou, COURTNEY LOVE, její právní zástupce a spolupracující "kamenný tisk" se spojili ve snaze zabránit proniknutí pravdivých faktů o tomto případu na veřejnost. Napříč tímto pokusům sledovaly vyšetřování stovky magazínů, televizních a rádiových talk show po celém světě. Jak jsem předpokládal, když jsem začal poprvé říkat, co jsem věděl, proti mně ani nikomu z médií, které se tímto příběhem zaobíraly, nebylo započaté žádné soudní jednání. Patetičtí zbabělci tohoto světa dokážou jen rozdýchávat oheň. Ale hned, jak se objeví, utečou a skryjou se.

Události, které zahalují smrt KURTa COBAINA, jsou plné lží, rozporů v logice a nespočetných nesrovnalostí.

Tady jsou jen některé z nich...

 

CO VÁM NIKDY NEŘEKLI:

COURTNEY LOVE ČELILA ROZVODU

Když KURTa našli mrtvého, chtěl opustit Seattle a také svojí manželku COURTNEY.

COURTNEY věděla, že jí KURT chce opustit. Jen pár týdnů před jeho smrtí žádala jednoho z jejích advokátů, aby sehnal "nejpodlejšího a nejútočnějšího rozvodového právníka", jakého najde.

NĚKDO POUŽÍVAL KURTOVU PLATEBNÍ KARTU

Když KURTa našli mrtvého, jedna z jeho platebních karet chyběla. Někdo se pokoušel použít tu chybějící kartu poté, co COBAIN zemřel, ale svůj pokus zastavil, když objevili jeho mrtvé tělo.

COBAIN SE OBÁVAL O SVŮJ ŽIVOT

Brokovnice nalezená na místě činu byla zakoupena předtím, než COBAIN odešel na léčení do Los Angeles, a ne potom, co utekl z léčení, jak uvedla dezinformovaná média.
Puška byla plně nabitá třemi nábojnicemi. Byla koupena a nabita pro ochranu, a ne pro sebevraždu. Policie tvrdí, že na zbrani nebyly žádné zřetelné otisky prstů! Pravdou je, že puška nebyla dokonce ani přezkoumaná na otisky prstů do 6. května, tedy skoro jeden měsíc poté, co bylo objeveno COBAINovo tělo.

NEEXISTOVAL ŽÁDNÝ DOPIS NA ROZLOUČENOU

Dopis nalezený na místě činu byl policií ihned označen jako "dopis na rozloučenou". Policejní hlášení uvádí, že byl "zjevně napsaný COBAINem pro jeho manželku a dceru, vysvětlujíce, proč se zabil".

Ale tento dopis nebyl adresován KURTově manželce a dceře a nehovořil nic o "vlastním zabití". Tento dopis byl jasně adresovaný COBAINovým fanouškům, ve kterém říká, že opouští hudební šoubyznys. Byla tam jen krátká poznámka pod čarou adresovaná COURTNEY a FRANCES a rukopis na těchto řádcích byl zpochybněn několika grafology.

COURTNEY MĚLA DALŠÍ DOPIS, KTERÝ DRŽELA V TAJNOSTI!

COURTNEY vlastnila druhý dopis, který se našel po KURTově smrti! NIKOMU O TOM NEŘEKLA, až dokud se o několik měsíců později neprořekla při interview pro časopis Rolling Stone. Druhý dopis, ten, který držela v tajnosti, jasně popisuje ten první dopis, který se našel na místě COBAINOvy smrti. V druhém dopise KURT prostě uvádí, že opouští COURTNEY a Seattle. Ale neopouští svět.

COBAIN MĚL VSTŘÍKNUTY TŘI SMRTELNÉ DÁVKY HEROINU !!!

Hladina heroinu (morfinu) v COBAINově krvi byla 1,52 mg/l. Na to by bylo třeba injekci s obsahem minimálně 225 mg heroinu, což je třikrát smrtelná dávka, dokonce i pro velmi těžkého narkomana! V COBAINově krvi byl též nalezen Diazepam (sedativum, návykové, pozn.překl.)

NÁPADNÉ OTÁZKY

Když by se COBAIN úmyslně předávkoval, proč by se ještě sám střelil brokovnicí do hlavy, opustíce svou dceru - lásku jeho života - tak, aby si jej vybavovala v hrůzostrašných vizuálních vzpomínkách? Proč jednoduše "jdeme spát" z předávkování a už nikdy nevstaneme?

Jestli se COBAIN předávkoval třikrát smrtelnou dávkou heroinu, BYL BY SCHOPNÝ ještě vůbec zvednout zbraň a zastřelit se? Nebylo by to okamžitě nemožné?

Na základě hladiny heroinu (morfinu) zjištěné v COBAINově krvi, předběžné pátrání nasvědčuje, že KURT COBAIN byl okamžitě nezpůsobilý. Nemohl zvednout brokovnici a také nemohl stisknout spoušť!

NA ZÁVĚR...

COBAIN nebyl zabarikádovaný v pokoji zevnitř, jak to oznámily dezinformované zdroje. Stůl, o kterém se předpokládalo, že byl vklíněný mezi dveře, byl skutečně před dvěmi odemknutými dveřmi vedoucími na balkon.

COBAIN nenechal svůj řidičský průkaz venku pro identifikaci tak, jak uváděly dezinformované zdroje. První policejní důstojník na místě činu našel COBAINovu zavřenou peněženku, otevřel ji, aby vyndal KURTův řidičský průkaz a položil ho, aby ho vyfotil.

FAKT JEN, ŽE...

Policie a soudní lékař nemají soudní důkaz, který by dokázal, že COBAINova smrt byla sebevražda. Na druhou stranu existují hmatatelné důkazy, že šlo o vraždu.

Oficiální verdikt "sebevraždy" byl jednoduše označen poznamenaný snahou urychlit vynesení konečného závěru, který nakonec úřady zahnali do autu stejně tak, jako zprávy takzvaných precedentních sebevražd, které začaly zaplňovat stránky novin.

Pokud tento případ sledujete pozorně, zjistíte, že o mnohých událostech, které zahalují COBAINovu smrt, vám neřekli úplně všechno.

© 2005 Nirvana.wz.cz - free hosting by Webzdarma - Nahoru - autor webmaster@nirvana.wz.cz